Blog Profili

Ey Türk Milleti! Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir, unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar. Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır. İçeriğinde tarih boyunca yazılmamış tarzda yorumlar bulunduğundan sorgulamayan beyinlerde aşırı şaşkınlık ve tepki yaratabilir. Tedbir olarak yanınızda sağlık ekibi bulundurunuz veya çıkınız! +40 :)) İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz! Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir. Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir. Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat., Yazılarımı ırkçı, etnik,dini ayrımcı bulanlar, Atatürk'e yapılan 26 Kürt isyanı, 25 suikastın arkasında ve 30 yıldır, 50.000 insanımızın ölümünde Kürt Yezidiliği ardında saklanmış gayrimüslüm azınlıkların olmadığını ispatlasın. Hala okumak istiyorsanız buyurunuz. Saygılar, sevgiler!

11 Haziran 2011 Cumartesi

TURK DUNYASINA ONEMLI DUYURU


Bu gün e-postama baktığımda bir vatandaşımızın çağrısına tanık oldum ve paylaşmak istedim.

AKP iktidarı ile iyice başıboş kalan diyaspora Ermenileri, Mason İngiliz-Abd destekleriyle halkımıza ve milletimize karşı yürüttükleri savaşlarını daha da hızlandırmışlar ve bilenmişlerdir.

Bu bilenmeye karşı bir şeyler yapmak için şu kampanyaya katılmanız bile önemli bir cevap olacaktır.

Saygılarımla!
Adilyargicc/KeykubatBÜTÜN DÜNYADAKİ TÜRK VATANDAŞLARINA ÇOK ÖNEMLİ DUYURU....

FRANSIZ ARASTIRMACI-YAZAR YVES BENARD, UZUN ZAMAN VE UGRASLARDAN SONRA ERMENI TEZLERINI TAMAMEN CURUTEN ‘’SI ON NOUS AVAIT MENTI’’ YA BIZE YALAN SOYLENDIYSE’’ ADI ALTINDA YAYIMLANMAYA HAZIRLADIGI KITAP, DAHA 500 ADET BİLE BASILMADAN ERMENILERIN BASKISIYLA DURDURULDU VE YAYIMDAN KALDIRILDI.

DUNYADAKI TUM ERMENILER, KAN VE KIN DOLU TURK DUSMANLIGINI, 24 NISAN 2015 TARIHINDE, SOZDE ERMENI SOYKIRIMIN 100 UNCU YILINI DUNYA CAPINDA KUTLAMA HAZIRLIKLARINI HER ALANDA SURDUREREK HAZIRLANIYORLAR.

ERMENILER, BAZI ULKELERDE, BIR TAKIM INSANLARI, ÇEŞİTLİ SECIM VAATLERIYLE SINSICE ALDATMAYA CALISMAKTADIRLAR!


BOYLE BUYUK CAPTA BİR OLAY VE SOZDE ERMENI SOYKIRIMI SUCLAMASI, TURK TARIHINDE TURKLERE YAPILMIS VEYAPILABILECEK GELMİŞ GECMİŞ EN BUYUK VE EN AGIR HAKARETTIR.


YETER !! DUNYADAKI TUM ULKELERIN, ARDI ARDINA ERMENI SOYKIRIM TASARISINI RESMEN KABUL ETMELERINI, BUTUN DUNYANIN TURKLERE KARSI RESMEN DUSMAN OLMALARINI BEKLEMEYELIM!!!24 NISAN 2015 TARIHINE KADAR MEYDANI ERMENILERE BOS BIRAKMAYALIM!!!

TURKLERIN ERMENILER TARAFINDAN HAKSIZ YERE ‘’SOYKIRIMLA’’ SUCLANMASININ KESIN OLARAK DURDURULMASI VE BU OLAYIN AVRUPA TARIH KOMISYONU VE AVRUPA MAHKEMESI ONUNE GETIRILMESI ICIN MÜCADELE EDEN TURK DOSTU, ARASTIRMACI-YAZAR YVES BENARD DUNYA CAPINDA BIR IMZA KAMPANYASI BASLATMISTIR.

BUGUNE KADAR 5 000 IMZA TOPLANMIS OLUP DAHA 15 000 IMZA GEREKMEKTEDIR.
LUTFEN SIZDE SEFERBER OLUN VE TURKIYE’DEKI BAZI TURKLER DE DAHIL OLMAK UZERE YERYUZUNDEKI TUM INSANLIGA GERCEK TURK TARIHINI GOSTERELIM.

BUNUN ICIN SIZDE LUTFEN : " www.yvesbenard.fr "ADRESINE GIRIP ÖNCE "ENTRER" SONRA "SOUTIENS"UZERINE TIKLAYIP BU BU MILLI DAVAYA KATILIN VE LUTFEN BU MESAJI TUM TANIDIKLARINA ILETMEK ICIN TUM TANIDIKLARINIZA ILETIN!

(NOT: BU TEPKİ TAMAMEN KİŞİSELDİR, HİÇBİR SİYASİ OLUŞUMA TARAF DEĞİLDİR.)
Karşınıza çıkacak tablolar şöyledir;

Tablolardan sonra karşınıza gelen bir form olacak, en başta erkekseniz "MR", bayansanız "mme" lerden birini tıklayın,sırayla "Nom-adınız", "Prenom-soyadınız", "Ville -şehir" ve "adresse mail- e postanız" ı yazdıktan sonra da not kısmına şu ibareyi de ekleyebilirsiniz;

"İs European Union's freedom consept "banning the anti Armenian opinions?"
"- Avrupa Birliğinin özgürlük kavramı Ermeni karşıtı düşünceleri yasaklamak mıdır?""
sorusunu da sormuş olursunuz.

Yves Bénard est Breton par sa culture et ses origines.
Français par hasard, mais le hasard a bien fait les choses,
Turc par amitié pour un peuple fier, qui gagne à être connu.
ENTRER
Copyright 2008 Yves Benard. Writer. All Rights Reserved
Site Optimisé 1024 x 768 HSVI
Accueil Auteur Histoire Negationnisme Ouvrage Livre d'or Contacts


Bienvenue sur YvesBenard.fr

Soutiens
Copyright 2008 Yves Benard. Writer. All Rights Reserved